Πρόγραμμα | Βαθμολογία

12 Οκτώβριος, 2013 - 12:03 μμ

 

Πρόγραμμα 1ου Ομίλου Γ’ Εθνικής

Α’ Γύρος

Αγωνιστική Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
12/10/2014 Κορίνθου 19:30 Απόλλων Αρχ. Κορίνθου – Νίκη Αμαρουσίου 47-54
19/10/2014 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Έσπερος ΑΟΠΑ
68-74
26/10/2014 Πεύκης Β’ 19:30 Προμηθέας Χαλανδρίου – Νίκη Αμαρουσίου 83-79
02/11/2014 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Ακάδημος Καλαμάτας
82-43
09/11/2014 Ερμιόνης 17:00 Κρανίδι – Νίκη Αμαρουσίου 50-64
16/11/2014 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Πέραμα
61-52
23/11/2014 Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου – Νίκη Αμαρουσίου 54-65
30/11/2014 Κοκκινιάς 14:00 Νίκη Αμαρουσίου – ΑΓΕ Ζακύνθου
68-69
07/12/2014 Ν. Πέρκιζας 17:00 ΓΣ Χαλανδρίου – Νίκη Αμαρουσίου 51-84
10η 14/12/2014 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Ένωση Ιλίου
59-61
11η 21/12/2014 Νέας Πεντέλης 17:00 Πεντέλη – Νίκη Αμαρουσίου 62-64
12η 11/01/2015 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Μανδραϊκός
83-70
13η 18/01/2015 Νήαρ Ηστ 17:00 Νήαρ Ηστ – Νίκη Αμαρουσίου 79-78

Β’ Γύρος

Αγωνιστική Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
14η 24/01/2015 Κοκκινιάς 19:00 Νίκη Αμαρουσίου – Απόλλων Αρχ. Κορίνθου
85-66
15η 01/02/2015 Παν. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ – Νίκη Αμαρουσίου 87-73
16η 08/02/2015 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Προμηθέας Χαλανδρίου
77-83
17η 15/02/2015 Τέντα 17:00 Ακάδημος Καλαμάτας – Νίκη Αμαρουσίου 63-74
18η 01/03/2015 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Κρανίδι
95-51
19η 08/03/2015 Περάματος 17:00 Πέραμα – Νίκη Αμαρουσίου 59-73
20η 15/03/2015 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Κεραυνός Αιγίου
80-73
21η 22/03/2015 Παναγούλας 13:00 ΑΓΕ Ζακύνθου – Νίκη Αμαρουσίου 72-81
22η 29/03/2015 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – ΓΣ Χαλανδρίου
 
23η 05/04/2015 Ιλίου κλ. Β’ 17:00 Ένωση Ιλίου – Νίκη Αμαρουσίου  
24η 26/04/2015 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Πεντέλη
 
25η 03/05/2015 Μάνδρας 1ο κλ. 17:00 Μανδραϊκός – Νίκη Αμαρουσίου  
26η 10/05/2015 Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου – Νήαρ Ηστ
 

 

Βαθμολογία 1ου Ομίλου Γ’ Εθνικής

Θέση Ομάδα Βαθμοί
Αγώνες Ν – Η
Επίθεση – Άμυνα
1. Έσπερος ΑΟΠΑ 39 21 18-3 1596-1333
2. Ένωση Ιλίου 38 21 17-4 1521-1288
3. Προμηθέας Χαλανδρίου 37 21 16-5 1700-1536
4. Νίκη Αμαρουσίου 35 21 14-7 1547-1349
5. ΑΓΕ Ζακύνθου 34 21 13-8 1397-1339
6. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 34 21 13-8 1477-1304
7. Πεντέλη 33 21 12-9 1560-1400
8. Κεραυνός Αιγίου 33 21 12-9 1421-1329
9. Μανδραϊκός * 30 21 10-10 1463-1473
10. Νήαρ Ηστ 28 21 7-14 1315-1457
11. Ακάδημος Καλαμάτας 26 21 5-16 1246-1480
12. Πέραμα 25 21 4-17 1319-1442
13. ΓΣ Χαλανδρίου *
24 21 4-16 1315-1640
14. Κρανίδι 23 21 2-19 1246-1753

 

* O Mανδραϊκός έχει έναν μηδενισμό στο ματς με τον Απόλλωνα Αρχ. Κορίνθου λόγω μη προσέλευσης ιατρού, ενώ έναν μηδενισμό έχει και ο ΓΣ Χαλανδρίου.

Ημ/νία   Γήπεδο   Ώρα   Όμάδες   Αποτέλεσμα  
                   
23/10/2011   B’Ιλιίου   17:00   ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ –ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   65-71
 
30/10/2011   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ      
6/11/2011   Χαλκιοπούλειο   17:00   ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
13/11/2011   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ      
27/11/2011   Πυθαγόρειο   17:00   ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
04/12/2011   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ      
11/12/2011   Λίντο   17:00   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ –ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
18/12/2011   Λιβαδειάς   17:00   ΛΙΒΑΔΕΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
08/01/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΨΥΧΙΚΟ      
15/01/2012   Αλικαρνασσού   17:00   ΗΡΟΔΟΤΟΣ –ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
22/01/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ      
29/01/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ      
05/02/2012   Στρέφη   17:00   ΑΕΤΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
12/02/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ      
19/02/2012   Κανήθου   17:00   ΧΑΛΚΙΔΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
04/03/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ      
18/03/2012   Π. Σαλπέα   17:00   ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
01/04/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ      
08/04/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΛΙΒΑΔΕΙΑ      
22/04/2012   Ψυχικού   17:00   ΨΥΧΙΚΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
29/04/2012   Σπ.Λούη   17:00   ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ      
06/05/2012   Εθν.Αντιστάσεως   17:00   ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ      
               

Νίκη Αμαρουσίου