Αγωνιστικό Πρόγραμμα

Πρόγραμμα Παίδων 1ου Ομίλου Α’ Φάση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 18/09/2017 20:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 47 – 40  
ΔΕ 18/09/2017 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 60 – 59  
ΤΡ 19/09/2017 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 70 – 43  
ΤΡ 19/09/2017 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 50 – 67  
        ΡΕΠΟ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ    

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 25/09/2017 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 67 – 68  
ΔΕ 25/09/2017 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 58 – 42  
ΔΕ 25/09/2017 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 56 – 59  
ΔΕ 25/09/2017 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 55 – 61  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 02/10/2017 20:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 20 – 0  
ΔΕ 02/10/2017 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 78 – 68  
ΤΡ 03/10/2017 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 83 – 70  
ΤΡ 03/10/2017 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 67 – 53  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ    

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 09/10/2017 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71 – 54  
ΔΕ 09/10/2017 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 32 – 69  
ΔΕ 09/10/2017 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 78 – 43  
ΤΡ 10/10/2017 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49 – 52  
        ΡΕΠΟ: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 15/10/2017 16:15 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 78 – 38  
ΔΕ 16/10/2017 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 54 – 50  
ΔΕ 16/10/2017 20:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 49 – 65  
ΤΡ 17/10/2017 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 54 – 42  
        ΡΕΠΟ: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ    

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 23/10/2017 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 44 – 65  
ΔΕ 23/10/2017 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 57 – 67  
ΔΕ 23/10/2017 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 44 – 70  
ΔΕ 23/10/2017 20:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 33 – 74  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 30/10/2017 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 67 – 48  
ΔΕ 30/10/2017 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 70 – 38  
ΔΕ 30/10/2017 20:15 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 85 – 71  
ΤΡ 31/10/2017 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 62 – 50  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β    

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 06/11/2017 20:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 47 – 40  
ΔΕ 06/11/2017 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72 – 55  
ΔΕ 06/11/2017 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 53 – 54  
ΤΡ 07/11/2017 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 82 – 74  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ    

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 13/11/2017 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 61 – 53  
ΔΕ 13/11/2017 20:15 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 70 – 46  
ΤΡ 14/11/2017 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 53 – 56  
ΤΡ 14/11/2017 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 34 – 49  
        ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ    

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 20/11/2017 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 63 – 59  
ΔΕ 20/11/2017 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 59 – 44  
ΔΕ 20/11/2017 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 54 – 61  
ΤΡ 21/11/2017 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 54 – 72  
        ΡΕΠΟ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ    

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 27/11/2017 19:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 54 – 37  
ΔΕ 27/11/2017 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 64 – 70  
ΤΡ 28/11/2017 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52 – 43  
ΤΡ 28/11/2017 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 55 – 79  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 04/12/2017 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 63 – 66  
ΔΕ 04/12/2017 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 54 – 63  
ΔΕ 04/12/2017 20:15 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 63 – 59  
ΤΡ 05/12/2017 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 60 – 42  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ    

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 10/12/2017 16:15 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64 – 50  
ΔΕ 11/12/2017 20:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 63 – 57  
ΔΕ 11/12/2017 20:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 46 – 44  
ΤΡ 12/12/2017 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 77 – 41  
        ΡΕΠΟ: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 18/12/2017 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58 – 76  
ΤΡ 19/12/2017 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 47 – 66  
ΤΡ 19/12/2017 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 60 – 55  
ΤΡ 19/12/2017 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 44 – 54  
        ΡΕΠΟ: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ    

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΠΑ 05/01/2018 20:15 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 45 – 38  
ΤΡ 09/01/2018 20:00 Α.Κ. ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 57 – 32  
ΤΡ 09/01/2018 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 59 – 83  
ΤΡ 09/01/2018 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76 – 60  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 15/01/2018 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 75 – 72  
ΔΕ 15/01/2018 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 51 – 55  
ΤΡ 16/01/2018 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 36 – 56  
ΤΡ 16/01/2018 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 75 – 62  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β    

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΚΥ 21/01/2018 16:15 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 66 – 71  
ΔΕ 22/01/2018 20:00 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 49 – 66  
ΤΡ 23/01/2018 20:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 55 – 59  
ΤΡ 23/01/2018 20:15 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 34 – 38  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ    

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
ΔΕ 29/01/2018 20:15 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 60 – 38  
ΔΕ 29/01/2018 20:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49 – 69  
ΔΕ 29/01/2018 20:15 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 71 – 50  
ΤΡ 30/01/2018 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 48 – 65  
        ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

Βαθμολογία

ΤΕΛΙΚΗ Βαθμολογία Παίδων 1ου Ομίλου Α’ Φάση 

No. ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
1 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29 16 13 3 0 0 1037 932 105
2 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 28 16 12 4 0 0 997 849 148
3 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27 16 11 5 0 0 1117 946 171
4 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 26 16 10 6 0 0 1052 959 93
5 ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 24 16 8 8 0 0 912 886 26
6 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23 16 7 9 0 0 862 859 3
7 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 23 16 7 9 0 0 708 839 -131
8 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 18 16 2 14 0 0 710 1006 -296
9 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17 16 2 13 1 0 780 899 -119

Social Share