Ρόστερ

Υπευθ. Προπονήτρια

Μαρτσουκάκη Εφη

Έφορος

Καλαντζής Βασίλης

==================================================

Ρόστερ

==================================================

Αργυριάδη Χριστίνα       (2000)   Ακραία

Αρμάου Ρόζα                 (2002)  Ακραία

Γιαννέλου Χρύσα         (1998)  Ακραία

       Γκίκα Νεφέλη                (1999)  Πασαδόρος

Δορμπαράκη Αγγελίνα   (1999)  Κεντρική

 Εξαρχου Μαργαρίτα       (1999)  Διαγώνιος

Κανούρη Κωνσταντίνα   (2001)  Λίμπερο

Καργιού Κωνσταντίνα    (2002)  Κεντρική

Λέβα Σοφία                      (1984)  Κεντρική

Μπούρα Εμμανουέλα        (2001)  Λίμπερο

Ούτσα Αννίτα                     (1994)  Κεντρική

Παπαδοπούλου Σοφία            (1993) Πασαδόρος

==================================================

 

 

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

ΑγώνεςΑποτελέσματα

Νεάνιδες (2017-18)

Α’ Φάση

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Συνάντηση Αποτέλεσμα
   01η αγωνιστική      
Κυρ-8/10/17 16:30 Κοκκινιάς Αμαρουσίου   ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου  16 27 25 25 15  3
      ΑΟ Θρακομακεδόνων  25 29 18 23 12  2
   02η αγωνιστική      
Κυρ-15/10/17 20:30 Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας   ΑΕΚ 18  17  20   0
      ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 25 25  25   3
   03η αγωνιστική      
Κυρ-22/10/17       ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου  
        Ρεπό  
   04η αγωνιστική      
Κυρ-29/10/17 17:45 Κοκκινιάς Αμαρουσίου   ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 25  25  25  3
      ΑΟ Άνοιξης 13   7  12  0
   05η αγωνιστική      
Κυρ-5/11/17 18:30 Λύκειο Μελισσίων   ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” 25 27 25  3
      ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου   22 25 18  0 
   06η αγωνιστική      
Κυρ-12/11/17 16:30 Κοκκινιάς Αμαρουσίου   ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 25 25 25 3
      ΑΣ Αίολος Φυλής   8  6  4  0
   07η αγωνιστική      
Κυρ-19/11/17 15:00 Πεύκης   ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 25 25 25 17 15 3
      ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 27 21 21 25 12 2
   08η αγωνιστική      
Κυρ-26/11/17 16:30 Κοκκινιάς Αμαρουσίου   ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 25 25 26 3
      ΦΟ Βριλησσίων 15  6  24 0
   09η αγωνιστική      
Κυρ-3/12/17 10:30 Ζηρινείου   ΑΟΝ Ζηρίνειος 26 22 12  0
      ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 28 25 25  3

 

Β’ Φάση

    01η αγωνιστική    
Κυρ-10/12/17 16:30 Κοκκινιάς Αμαρουσίου ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 18 14 13 0  
    ΓΣ Κηφισιάς “Ο Ηρακλής” 25 25 25 3 
    02η αγωνιστική    
Σαβ-16/12/17 21:00
3ο Λύκειο Αγ.Δημητρίου ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου 20 25 24 23 1
    ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 25 23 26 25 3
    03η αγωνιστική    
Κυρ-07/01/18 16:30
Κοκκινιάς Αμαρουσίου ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου  26 25 25 3
      ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 24 23 17  0
    04η αγωνιστική    
Κυρ-14/01/18  19:00 Κάντζας ΑΟ Παλλήνη 25 23 12 16 0
    ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 23 25 25 25 3
    05η αγωνιστική    
Κυρ-21/01/18     ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου  
    ΡΕΠΟ  
    06η αγωνιστική    
Κυρ-28/01/18 16:30
Κοκκινιάς Αμαρουσίου ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 21 25 15 16 1
    ΑΟ Μαρκοπούλου 25 23 25 25 3
    07η αγωνιστική    
Κυρ-04/02/18 14:30
Μυρακτής Νεόι Βύρωνος 25 22 25 25 3
    ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 18 25 13 18 1
    08η αγωνιστική    
Κυρ-11/02/18 19:45
Κοκκινιάς Αμαρουσίου ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 25 22 16 25 1
    ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” 22 25 25 27 3
    09η αγωνιστική    
Κυρ-18/02/18 21:30
Θρακομακεδόνων ΑΟ Θρακομακεδόνων 25 25 26 3
    ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου  22 21 24 0

 

 

Βαθμολογία

Volley ΤΕΛΙΚΗ Βαθμολογία Α’ Φάσης – Νεάνιδες Πανελλ.Πρωτ. (Α’ Ομιλος)

No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ

υπέρ

Σετ

κατά

1 ΑΟ Θρακομακεδόνων 20 8 6 2 22 6
2 ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” 19 8 7 1 21 7
3 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 18 8 6 2 20 8
4 ΑΕΚ 17 8 6 2 20 10
5 ΑΟΝ Ζηρίνειος 11 8 4 4 12 15
6 ΑΕ “Αθηνά” Μαγκουφάνας 2004 11 8 4 4 14 16
7 ΦΟ Βριλησσίων 9 8 2 6 13 18
8 ΑΟ Ανοιξης 3 8 1 7 3 21
9 ΑΣ Αίολος Φυλής 0 8 0 8 0 24

Volley ΤΕΛΙΚΗ Βαθμολογία Β’ Φάσης – Νεάνιδες Πανελλ.Πρωτ. (Α’ Γκρουπ – 1-9)

No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Υπέρ Κατά
1 ΑΟ Μαρκοπούλου 24 8 8 0 24 3
2 ΓΣ Κηφισιάς “Ο Ηρακλής” 21 8 7 1 21 5
3 ΣΦΑ Μελισσίων “Ο Φοίβος” 18 8 6 2 19 10
4 Νέοι Βύρωνος 15 8 5 3 17 11
5 ΑΟ Θρακομακεδόνων 12 8 4 4 15 13
6 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 9 8 3 5 12 17
7 ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 6 8 2 6 7 19
8 ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου 2 8 1 7 4 23
9 ΑΟ Παλλήνη 1 8 0 8 6 24

 

Social Share