Ρόστερ

Προπονητικό Team
Προπονητής:
Α’ Βοηθός Προπονητή:
Β’ Βοηθός Προπονητή:

Έφορος

Ρόστερ

ΑΡΑΠΑΙ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΙΩΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ – ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ
ΚΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΤΣΕΚΕΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΞΥΘΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Αγωνιστικό Πρόγραμμα

Πρόγραμμα Εφήβων 1ου Ομίλου Α’ Φάση Β’ Κατηγορίας ΕΣΚΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 18/09/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 50 – 53
ΔΕ 18/09/2017 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 71 – 62
ΤΡ 19/09/2017 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 54 – 48
ΤΡ 19/09/2017 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 39 – 73
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 25/09/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 58 – 37
ΔΕ 25/09/2017 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 52 – 46
ΔΕ 25/09/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 58 – 56
ΔΕ 25/09/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 63 – 47
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 02/10/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 45 – 66
ΔΕ 02/10/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 78 – 74
ΤΡ 03/10/2017 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 53 – 62
ΤΡ 03/10/2017 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 51 – 58
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 09/10/2017 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 36 – 42
ΔΕ 09/10/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 – 0 ΕΠ
ΔΕ 09/10/2017 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 66 – 29
ΤΡ 10/10/2017 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 45 – 50
ΠΑ 27/10/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 59 – 50
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 16/10/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 55 – 56
ΔΕ 16/10/2017 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 68 – 82
ΔΕ 16/10/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 61 – 39
ΤΡ 17/10/2017 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 55 – 62
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 23/10/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 79 – 71
ΔΕ 23/10/2017 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 85 – 27
ΔΕ 23/10/2017 21:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 40 – 64
ΔΕ 23/10/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 76 – 62
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 30/10/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 51 – 54
ΔΕ 30/10/2017 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 82 – 87
ΔΕ 30/10/2017 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 70 – 66
ΤΡ 31/10/2017 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 65 – 71
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 06/11/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 43 – 35
ΔΕ 06/11/2017 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64 – 57
ΔΕ 06/11/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 52 – 67
ΤΡ 07/11/2017 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60 – 61
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 13/11/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69 – 50
ΔΕ 13/11/2017 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 57 – 40
ΤΡ 14/11/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 66 – 69
ΤΡ 14/11/2017 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 73 – 47
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 20/11/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 67 – 19
ΔΕ 20/11/2017 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 59 – 30
ΔΕ 20/11/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 42 – 66
ΤΡ 21/11/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 81 – 62
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 27/11/2017 20:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 33 – 63
ΔΕ 27/11/2017 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 57 – 64
ΤΡ 28/11/2017 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 66 – 52
ΤΡ 28/11/2017 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24 – 54
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 04/12/2017 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 83 – 43
ΔΕ 04/12/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 90 – 46
ΔΕ 04/12/2017 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 46 – 62
ΤΡ 05/12/2017 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 52 – 38
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 11/12/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 29 – 69
ΔΕ 11/12/2017 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 61 – 77
ΔΕ 11/12/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 67 – 53
ΤΡ 12/12/2017 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 17 – 45
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 18/12/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 71 – 51
ΤΡ 19/12/2017 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 57 – 52
ΤΡ 19/12/2017 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 58 – 42
ΤΡ 19/12/2017 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 41 – 57
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΑ 05/01/2018 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 54 – 45
ΤΡ 09/01/2018 21:15 Α.Κ. ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 57 – 32
ΤΡ 09/01/2018 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 44 – 63
ΤΡ 09/01/2018 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73 – 55
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 15/01/2018 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 65 – 46
ΔΕ 15/01/2018 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 44 – 48
ΤΡ 16/01/2018 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 64 – 44
ΤΡ 16/01/2018 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71 – 69
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 22/01/2018 21:45 Δ.Γ.ΑΓ.ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 55 – 63
ΔΕ 22/01/2018 21:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 66 – 63
ΤΡ 23/01/2018 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 66 – 58
ΤΡ 23/01/2018 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 46 – 56
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 29/01/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 57 – 73
ΔΕ 29/01/2018 21:40 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 60 – 49
ΔΕ 29/01/2018 21:45 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 42 – 74
ΤΡ 30/01/2018 21:30 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72 – 46
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
Βαθμολογία

ΤΕΛΙΚΗ Βαθμολογία Εφήβων 1ου Ομίλου Α’ Φάση Β’ Κατηγορίας ΕΣΚΑ

No. ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ
1 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 30 16 14 2 0 0 1018 740 278
2 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 30 16 14 2 0 0 1077 811 266
3 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 28 16 12 4 0 0 1004 856 148
4 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 25 16 9 7 0 0 898 878 20
5 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24 16 8 8 0 0 976 988 -12
6 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23 16 7 9 0 0 913 955 -42
7 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22 16 6 10 0 0 933 976 -43
8 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 18 16 2 14 0 0 674 969 -295
9 ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 16 16 0 16 0 0 642 962 -320

Social Share