Ρόστερ
ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2020-21
Head Coach: Χρυσόγελος Νίκος
Assistant Coach: Αναγνώστου Κωνσταντίνος
Assistant Coach: Αναστασίου Χρήστος
Γυμναστής: Γουδέλης Παναγιώτης
Γενικός Αρχηγός: Κωνσταντακόπουλος Βασίλης
ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ
Νο Εμφάνισης Ονοματεπώνυμο Θέση Ύψος Έτος Γέννησης
4 Πρισκομάτης Αναστάσης Playmaker 1,86 1995
6 Βαφιάς Λουκάς Power Forward 2,00 1991
7 Χατζηχαραλάμους Χάρης Playmaker 1,85 2002
8 Γωργακόπουλος Μάρκος Small Forward 1,90 1991
9 Κυπριτζόγλου Παντελής Power Forward 1,98 1981
11 Τσέκενης Γιάννης Playmaker 1,89 1995
12 Φρίμας Γιώργος Power Forward 1,93 1979
13 Τσίρος Γιώργος Shouting Guard 1,88 1992
14 Γιανναλέτσος Δημήτρης Center 2,00 1985
15 Χαρίτος Βασίλης Shouting Guard 1,82 2001
16 Καραγιάννης Χρήστος Small Forward 1,94 1999
17 Τσιάτσιος Βαγγέλης Shouting Guard 1,86 2001
18 Φεράκης Γιάννης Small Forward 1,93
19 Σκορδάς Χαρίσης Shouting Guard 1,89
20 Φιερφόλ Ορφέας Center 1,90
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Ανδρες 2017-18
Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 70-72
15/10/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 69-64
15/10/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 79-77
15/10/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 81-85
15/10/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 85-76
15/10/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 60-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 78-84
22/10/17 15:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 104-75
22/10/17 14:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 89-51
22/10/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 79-66
22/10/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 82-87
22/10/17 16:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΟΦΗ 54-97
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 20:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 78-83
29/10/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 78-82
29/10/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-77
29/10/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 88-70
29/10/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 79-62
29/10/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-48
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 52-56
05/11/17 14:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 82-63
05/11/17 15:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 99-102
05/11/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 56-64
05/11/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 78-81
05/11/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 85-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 89-62
12/11/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 65-62
12/11/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 66-64
12/11/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-68
12/11/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΟΦΗ 76-51
12/11/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 73-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/17 19:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 71-72
19/11/17 16:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 73-56
19/11/17 15:30 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 70-59
19/11/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 71-76
19/11/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 75-73
19/11/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 77-62
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 92-60
26/11/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-73
26/11/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΟΦΗ 69-65
26/11/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 71-54
26/11/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 59-63
26/11/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 72-73
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 67-77
03/12/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 87-61
03/12/17 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 67-59
03/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-69
03/12/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 88-82
03/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 71-76
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΦΗ 91-62
10/12/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 71-67
10/12/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 69-82
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-68
10/12/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 94-86
10/12/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 80-76
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 96-101
17/12/17 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 66-60
17/12/17 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 77-76
17/12/17 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 44-70
17/12/17 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 65-70
17/12/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 75-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/18 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 67-62
07/01/18 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 68-67
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 69-75
07/01/18 15:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΟΦΗ 72-67
07/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 58-53
07/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 88-81
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 91-80
14/01/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-71
14/01/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 93-73
14/01/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 76-48
14/01/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 82-84
14/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 84-81
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 68-52
21/01/18 15:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 70-66
21/01/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 72-69
21/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 58-56
20/01/18 19:30 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΦΗ 61-56
21/01/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 86-93
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/18 15:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 75-80
28/01/18 14:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 79-65
28/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 67-60
28/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 85-79
28/01/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΦΗ 59-64
28/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 83-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 88-76
04/02/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 74-78
04/02/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 58-55
04/02/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 83-72
04/02/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 81-71
04/02/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 78-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 71-81
11/02/18 16:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 80-63
11/02/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 74-64
11/02/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 56-70
11/02/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 72-80
11/02/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΦΗ 69-66
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 77-69
25/02/18 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 60-69
25/02/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 20-0
25/02/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 71-52
25/02/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 83-54
25/02/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 84-85
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 77-59
04/03/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 66-62
04/03/18 15:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 69-64
04/03/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 70-68
04/03/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 74-77
04/03/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 71-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 97-75
11/03/18 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 72-71
11/03/18 16:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 78-58
11/03/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ 76-63
11/03/18 15:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 79-61
11/03/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 92-82
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 66-81
18/03/18 14:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 66-62
18/03/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 66-53
18/03/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 69-66
18/03/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-81
18/03/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 87-80
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 80-59
01/04/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΟΦΗ 85-72
01/04/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 63-80
01/04/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 76-75
01/04/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 90-81
01/04/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 70-82
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/18 16:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 77-67
22/04/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 75-66
22/04/18 14:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 73-59
22/04/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 68-71
22/04/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 81-75
22/04/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 77-99
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/04/18 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 83-72
29/04/18 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 61-82
29/04/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΦΗ 77-68
29/04/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 78-77
29/04/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 71-58
29/04/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 93-69
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/05/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 74-70
05/05/18 19:30 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 62-58
06/05/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 89-82
05/05/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 91-86
06/05/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 70-74
06/05/18 17:00 ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 78-73
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/05/18 16:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 82-70
13/05/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 84-94
13/05/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 85-77
13/05/18 12:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΟΦΗ 68-66
13/05/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 90-80
13/05/18 17:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 62-73
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/05/18 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 60-66
20/05/18 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 84-78
20/05/18 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 83-66
20/05/18 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 84-56
20/05/18 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 61-64
20/05/18 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο Γ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 86-72

 

Βαθμολογία

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017-2018 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 43 24 19 5 0 1886 1682 204   0   1   1,121
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 42 24 18 6 0 1841 1755 86   3   1,013   1,049
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 42 24 18 6 0 1776 1603 173   3   0,986   1,107
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 24 16 8 0 1858 1717 141   0   1   1,082
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 39 24 15 9 0 1696 1647 49   0   1   1,029
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 38 24 14 10 0 1898 1853 45   0   1   1,024
ΟΦΗ 35 24 11 13 0 1713 1647 66   3   1,073   1,040
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 35 24 11 13 0 1587 1667 -80   3   0,931   0,952
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 33 24 9 15 0 1785 1818 -33   0   1   0,981
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 32 24 8 16 0 1656 1792 -136   3   1,052   0,924
ΑΣ ΝΙΚΗΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 32 24 8 16 0 1634 1771 -137   3   0,949   0,922
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 30 24 6 18 0 1591 1765 -174   0   1   0,901
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 25 24 3 20 1 1686 1890 -204   0   1   0,892

Social Share